Thrillers

Haar perfecte leven

Haar perfecte leven.jpgHaar perfecte leven van Sam Hepburn gaat over jaloezie en de excessen waartoe die kan leiden en heeft een ronduit verbluffende ontknoping.

Hong Kong noir

Hong Kong noir.jpgHoofdinspecteur Kwan Chun-dok is een levende legende bij de politie van Hongkong. Nu ligt hij op zijn sterfbed en wordt voor de allerlaatste keer zijn hulp ingeroepen.

Het zwarte gif

Het zwarte gif.jpgEen zware bom ontploft in het hart van Parijs. Een paar dagen later is het raak op de Albert Cuypmarkt in Amsterdam. Er vallen honderden slachtoffers, en de internationale veiligheidsdiensten draaien overuren.

Heks

Heks.jpgTwee verdwenen meisjes, één plaats delict, een dertig jaar oude zaak 

Verwachting

Verwachting.jpgHet leven dat ze wil, is niet van haar. 

Het verdrinkingsspel

het verdrinkingsspel.jpgMoet ze ontsnappen aan haar verleden… of aan haar toekomst?

Kijk wat ik gedaan heb

Kijk wat ik gedaan heb.jpgLizzie was een bijl gaan pakken
Om op haar moeder in te hakken
Veertig slagen gaf ze haar.
Maar ze was nog lang niet klaar:
Haar vader kreeg ook, hop, meteen
Veertig slagen, plus nog een.

Nacht op de rivier

Nacht op de rivier.pngWini heeft geen behoefte aan een avontuur. Na een moeizame scheiding en het verlies van haar geliefde broer wil ze alleen maar samen zijn met haar drie beste vriendinnen. Maar de energieke Pia heeft andere plannen.

Een erfenis van spionnen

een erfenis van spionnen.pngMet Een Erfenis van Spionnen grijpt meesterverteller John le Carré terug op zijn meest geliefde personage George Smiley en zijn bestsellers Spion aan de Muur en Edelman, Bedelman, Schutter, Spion. 
Spionnen? Koude oorlog? Woorden uit een ver verleden, maar Le Carré koppelt ze aan de dreiging van de hedendaagse tijd. In Een Erfenis van Spionnen, een verhaal dat zindert van de spanning, de humor en de morele ambivalentie, confronteert Le Carré de lezer met een nalatenschap van onvergetelijke personages, zowel oude als nieuwe.


Blijf rustig

Blijf rustig.pngBlijf rustig van Maile Meloy is een ijzersterke, psychologische thriller over de nachtmerrie van iedere ouder: wat als je kind opeens verdwijnt? Voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Ruth Ware.

Pagina's