Thrillers

RIP

RIP.jpgEen tienermeisje wordt op afschuwelijke wijze aangevallen in de bioscoop waar ze werkt. Even later ontvangen haar vrienden via Snapchat filmpjes waarop ze doodsbang om vergeving smeekt. Als haar dode lichaam eindelijk wordt gevonden, is het gemerkt met een ‘2’. Een tienerjongen wordt enkele dagen daarna op gelijke wijze omgebracht. Zijn levenloze lichaam is voorzien van een ‘3’.

29 seconden T.M. Logan

29 seconden .jpg29 seconden is de nieuwe thriller van het Britse bestsellerkanon T.M. Logan, bekend van zijn eerdere boek Leugens.

Dicht bij jou

Een rare sensatie maakt zich van me meester: een gevoel dat ik de persoon die voor me staat niet ken, ook al betekent hij meer voor me dan wie ook.Dicht bij jou .jpg

Sneeuwblind Ragnar Jónasson

Sneeuwblind .jpgSiglufjörður: een idyllisch vissersplaatsje in het onherbergzame noorden van IJsland, dat alleen bereikbaar is via een smalle bergtunnel. Waar niemand zijn huis op slot doet en waar iedereen elkaar kent...

Trance

Trance .jpgZijn slachtoffers zijn weerloos. Hij bepaalt hun lot. Dit is zijn wraak – en hij is nog maar net begonnen. 

Vrouwen zonder genade

Vrouwen zonder genade .jpgIngrid, Birgitta en Victoria zijn totaal verschillend, maar hebben één ding gemeen: ze zitten vast in een desastreus huwelijk. Online spreken ze af ieder één echtgenoot te vermoorden, maar dat plan neemt een onverwachte wending...

De winter van de profeet

De winter van de profeet .jpgDe winter van de profeet van Håkan Östlundh is een nieuwe scandithriller met onvergetelijke personages.

Door het water, door het vuur

Door het water, door het vuur .jpgDoor het water, door het vuur van Christian Unge is de start van een verslavende Scandinavische thrillerserie. Voor liefhebbers van Samuel Bjørk en Daniel Cole.

De zilverweg

De zilverweg .jpgSinds zijn zeventienjarige dochter Lina verdween bij een bushalte aan de Zilverweg in het noorden van Zweden zoekt haar vader Lelle naar sporen van haar. 

De vereniging van linkshandigen

De vereniging van Linkshandigen .jpgHet is eind jaren vijftig wanneer een paar linkshandige jongens onder leiding van de jonge Marten Winckelstroop besluiten een vereniging op te richten omdat hun leerkracht hen dwingt met rechts te schrijven. In de jaren negentig brandt een pension af waarbij voormalige leden van de genoemde club tijdens een reünie omkomen.

Pagina's