Thrillers

Vermiste meisjes

vermiste meisjes.jpgVermiste meisjes is het thrillerdebuut van YA-auteur Megan Miranda.

De kleine getuige

de kleine getuige.jpgWanneer Faith met haar vierjarige dochtertje ’s avonds laat naar huis rijdt, knalt er opeens iemand op haar auto: vanuit het bos is een meisje in paniek de weg op gerend.

De blindganger

de blindganger.jpgOp een dag verdwijnt Lodewijk de Graaf, CEO van De Graaf & De Jong Advocaten, spoorloos. Omdat er zeer sterke aanwijzingen zijn voor een misdaad, belandt de aak op het bureau van rechercheur Bianca Uithuizen van politie Oost-Nederland.

De juiste man

de juiste man_0.jpgMax van Olden won met Lieve edelachtbare de Schaduwprijs voor het beste thrillerdebuut. Met De juiste man komt Max van Olden met een waardige opvolger.

Fatale oversteek

Fatale oversteek.jpgDe thriller Fatale oversteek van Lone Theils vertelt het verhaal van Nora Sand die correspondente in Londen voor het Deense dagblad Globalt is.

Brandschoon

Brandschoon.jpgOpnieuw weet Sophie Hannah, de 'koningin van de psychologische thriller', haar lezers met Brandschoon te boeien met een huiveringwekkend verhaal.

Alles op het spel

alles op het spel.jpg'Alles op het spel' is de nieuwe thriller van de koningin van de Britse spanning Sophie Hannah. Tot haar grootste fans behoren Nicci French en Simone van der Vlugt.

Negendoder

Negendoder.pngNegendoder van Ule Hansen is het eerste deel van een razend spannende thrillerserie in hedendaags Berlijn. Voor lezers van Samuel Bjørk en Hjorth Rosenfeldt.

Doorbreek de stilte

doorbreek de stilte.pngIn Doorbreek de stilte, deel 9 van Val McDermids Tony Hill-serie, stuit rechercheur Carol Jordan op een verdachte zelfmoord.

Wiegelied

wiegelied.jpgOp een nacht vindt de dakloze Muriel een huilend meisje midden in het centrum van Stockholm. Ze heet Folami en is een vluchtelingetje. Muriel neemt het kind onder haar hoede en brengt het naar haar tijdelijke onderkomen.

Pagina's