Thrillers

Trance Adam Southward

Trance .jpgZijn slachtoffers zijn weerloos. Hij bepaalt hun lot. Dit is zijn wraak – en hij is nog maar net begonnen. 

Vrouwen zonder genade

Vrouwen zonder genade .jpgIngrid, Birgitta en Victoria zijn totaal verschillend, maar hebben één ding gemeen: ze zitten vast in een desastreus huwelijk. Online spreken ze af ieder één echtgenoot te vermoorden, maar dat plan neemt een onverwachte wending...

De winter van de profeet

De winter van de profeet .jpgDe winter van de profeet van Håkan Östlundh is een nieuwe scandithriller met onvergetelijke personages.

Door het water, door het vuur

Door het water, door het vuur .jpgDoor het water, door het vuur van Christian Unge is de start van een verslavende Scandinavische thrillerserie. Voor liefhebbers van Samuel Bjørk en Daniel Cole.

De zilverweg

De zilverweg .jpgSinds zijn zeventienjarige dochter Lina verdween bij een bushalte aan de Zilverweg in het noorden van Zweden zoekt haar vader Lelle naar sporen van haar. 

De vereniging van linkshandigen

De vereniging van Linkshandigen .jpgHet is eind jaren vijftig wanneer een paar linkshandige jongens onder leiding van de jonge Marten Winckelstroop besluiten een vereniging op te richten omdat hun leerkracht hen dwingt met rechts te schrijven. In de jaren negentig brandt een pension af waarbij voormalige leden van de genoemde club tijdens een reünie omkomen.

De ex

De ex.jpgAls Olivia, een van de beste strafrechtadvocaten in New York, hoort dat haar ex-verloofde Jack is gearresteerd voor een drievoudige moord, twijfelt ze geen seconde aan zijn onschuld. De enige vraag is: wie zou er zo ver gaan om hem in de val te laten lopen?

Uit het oog

UIt het oog.jpgEen verslavende en intelligente psychologische thriller voor fans van Shari Lapena en Ruth Ware.

Geen uitweg

Geen uitweg .jpgGeen uitweg van Taylor Adams heeft alles wat een thriller nodig heeft: een ingenieus geplot, adembenemend en schaamteloos onheilspellend. Een bloedspannende thriller vol onverwachte wendingen.

Een heel gewoon gezin

een heek gewoon gezin.jpgZe zijn een heel gewoon gezin: Adam, zijn vrouw Ulrika en hun negentienjarige dochter Stella. Ze leiden een gerieflijk leven in een villawijk, met goedbetaalde banen en een uitgebreide vriendenkring. Tot Stella wordt gearresteerd op beschuldiging van moord op een man van bijna tweemaal haar leeftijd. 

Pagina's