Thrillers

De vereniging van linkshandigen

De vereniging van Linkshandigen .jpgHet is eind jaren vijftig wanneer een paar linkshandige jongens onder leiding van de jonge Marten Winckelstroop besluiten een vereniging op te richten omdat hun leerkracht hen dwingt met rechts te schrijven. In de jaren negentig brandt een pension af waarbij voormalige leden van de genoemde club tijdens een reünie omkomen.

De ex

De ex.jpgAls Olivia, een van de beste strafrechtadvocaten in New York, hoort dat haar ex-verloofde Jack is gearresteerd voor een drievoudige moord, twijfelt ze geen seconde aan zijn onschuld. De enige vraag is: wie zou er zo ver gaan om hem in de val te laten lopen?

Uit het oog

UIt het oog.jpgEen verslavende en intelligente psychologische thriller voor fans van Shari Lapena en Ruth Ware.

Geen uitweg

Geen uitweg .jpgGeen uitweg van Taylor Adams heeft alles wat een thriller nodig heeft: een ingenieus geplot, adembenemend en schaamteloos onheilspellend. Een bloedspannende thriller vol onverwachte wendingen.

Een heel gewoon gezin

een heek gewoon gezin.jpgZe zijn een heel gewoon gezin: Adam, zijn vrouw Ulrika en hun negentienjarige dochter Stella. Ze leiden een gerieflijk leven in een villawijk, met goedbetaalde banen en een uitgebreide vriendenkring. Tot Stella wordt gearresteerd op beschuldiging van moord op een man van bijna tweemaal haar leeftijd. 

Engelenlust Memoires van een necrofiel

Engelenlust Memoires van een necrofiel .jpgEngelenlust is een duistere parel over een doodgewone man met een dodelijke passie.

Sluit alle deuren

Sluit alle deuern.jpgSluit alle deuren is de nieuwste thriller van Riley Sager, bekend van De laatste meisjes en Mijn laatste leugen. Spannend van begin tot eind; Stephen King, Karin Slaughter en Lisa Gardner zijn al fan.

Killman Creek Rachel Caine

Killman Creek.jpgGwen Proctor heeft haar kinderen gered van haar ex, seriemoordenaar Melvin Royal, en zijn verbond van psychopathische handlangers. Maar de strijd is nog niet voorbij. Niet nu Melvin uit de gevangenis is ontsnapt. Niet nu ze een beangstigend sms’je heeft ontvangen...

Schaduw van de nacht

Schaduw van de nacht .jpgAva Collette ontvlucht haar verleden in Boston en huurt Brodie's Watch, een oud huis in een afgelegen kustdorpje in Maine. En ook al gaan er verhalen over de rondwarende geest van kapitein Brodie, ze voelt zich er onmiddellijk op haar gemak. Totdat ze vreemde geluiden begint te horen...

Ik zie je


Ik zie je.jpgInternationale bestsellerauteur Carol Brodie heeft al vijf jaar geen boek geschreven. In de hoop inspiratie te vinden ontvlucht ze haar huis in Londen en vliegt ze naar Zuid-Frankrijk waar ze een gite huurt. In plaats van te schrijven raakt Carol geïntrigeerd door haar overbuurvrouw die naakt baantjes trekt in haar zwembad.

Pagina's