Thrillers

Hinderlaag

Hinderlaag _0.jpgHinderlaag van Taylor Adams is een razend spannende thriller voor de lezers van Stephen King en Lee Child.

De understudy

De understudy  .jpgHoe ver zou je gaan om je dochter te beschermen? vragen auteurs Sophie Hannah, BA Paris, Clare Mackintosh en Holly Brown zich af in De understudy.


 

Carolyn, Bronnie, Elise en Kendall zijn de moeders van vier meiden op de Orla Flynn Academy, een beroemde maar competitieve toneelschool. Hun dochters zijn elkaars beste vriendinnen. Alles wordt anders met de komst van een nieuw meisje, Imogen Curwood. Vanaf dag één vinden er gruwelijke incidenten plaats op school en de moeders vragen zich af of hun dochters nog wel veilig zijn. Ze richten hun pijlen op Imogen, maar is zij wel de schuldige? Als een van de meiden ternauwernood ontsnapt aan de dood en Imogen een waterdicht alibi heeft, zijn de moeders vastbesloten de waarheid boven tafel te krijgen. Maar blijft dat zo als ze daarvoor hun eigen geheimen moeten prijsgeven?


De understudy  .jpgDe understudy is een razendsnelle psychologische thriller van een bestsellerteam bestaande uit Sophie Hannah, BA Paris, Clare Mackintosh en Holly Brown, over geheimen, verraad en moeders die als leeuwinnen hun dochters beschermen, koste wat het kost…

 

Niet verder vertellen

Niet verder vertellen _0.jpgD.D. Warren wordt opgeroepen na de moord op een man. Het slachtoffer heeft drie schotwonden in zijn lichaam, maar zijn computer is twaalf keer beschoten. Als de politie arriveert, heeft zijn zwangere vrouw Evie Carter het pistool in handen. D.D. herkent de vrouw van een vergismoord van jaren geleden, toen Evies vader het slachtoffer was.

De plotters

De plotters .jpgDe plotters is een geraffineerde, messcherpe en hoogst originele literaire thriller voor liefhebbers van Quentin Tarantino en Haruki Murakami, geschreven door Zuid-Korea’s rijzende literaire ster.

Het gerucht

Het gerucht .jpgJoanna, een alleenstaande moeder, hoort op het schoolplein dat een beruchte moordenaar een nieuw leven leidt in haar kustdorpje. Sally McGowan was 10 jaar toen ze 48 jaar geleden kleine Robbie Harris doodstak...

Tussen de leugens

Tussen de leugens.jpgMichelle Adams schreef na Mijn zus haar tweede thriller, Tussen de leugens (Between the Lies).

De duistere kant

De duistere kant .jpgKaren Rose is de koningin van Romantic Suspense. De duistere kant is haar 20ste boek.

Een vorm van verraad

Een vorm van verraad.jpgEen vorm van verraad van Lieneke Dijkzeul is het nieuwe deel in de serie over inspecteur Paul Vegter. Een vorm van verraad is de actuele nieuwe thriller van Lieneke Dijkzeul, vol psychologische spanning.

De meisjes zonder naam

De meisjes zonder naam .jpgOp een koude winterdag wordt de 17-jarige Linn afgezet bij de meisjeskostschool Täcktaholm in Södermanland. Na enkele stormachtige jaren hoopt ze hier weer wat grip op haar leven te krijgen. Maar algauw raakt ze verwikkeld in enkele conflicten met haar nieuwe schoolgenoten.

Stormwaarschuwing

Stormwaarschuwing .jpgStormwaarschuwing is de tweede Doggerland-thriller van thrillerauteur Maria Adolfsson.

Pagina's