Thrillers

Hou je ogen open

Hou je ogen open.jpgTweelingzussen Robin en Sarah hebben elkaar in geen jaren gesproken. Sarahs man heeft haar op straat gezet en ze mag haar kindje niet zien.

Ontvoerd

Ontvoerd.jpgMarathonloper Emory Charbonneau verdwijnt tijdens een training in de bergen van North Carolina. Als haar man Jeff, boos na de zoveelste ruzie, veel te laat alarm slaat, is het spoor koud.

De nieuwe collega

De nieuwe collega .jpgPsychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en Gillian Flynns Gone Girl

Het meisje in het ijs

Het meisje in het ijs.jpgHaar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige…

Kleine zus

Kleine zus.jpgEen duistere psychologische thriller, voor de lezers van Alex Marwood en Gillian Flynn

Je loog tegen mij

Je loog tegen mij.jpgKlara Mortimer heeft haar moeder nooit echt gekend. Het voormalige model verliet haar dochter toen ze zes jaar was. Alles wat Klara weet, is een handvol verhalen van haar vader.

Dochter

Dochter.jpgVan de auteur van Zusje

Het patriottenspel

Het patriottenspel.jpgHet patriottenspel van Steve Berry is een thriller die historische details vermengt met grote spanning. Dan Brown, Stephen King en Lee Child behoren tot de grootste fans van Steve Berry. 

Mijn allerliefste schat

Mijn allerliefste schat.jpgMijn allerliefste schat van Gabriel Tallent draait om de veertienjarige overlever Turtle Alverston. Waar Turtles fysieke wereld zich weids rondom haar uitstrekt, is haar innerlijke wereld klein.

Marionet

Marionet.pngRechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt: een lichaam dat in dezelfde onmogelijke houding is opgehangen aan draden als bij de Ragdoll-moorden.

Pagina's