Thrillers

Zwarte zomer M.W. Craven

Zwarte zomer M.W. Craven.jpgZwarte zomer van M.W. Craven is een thriller voor de liefhebbers van Daniel Cole en M.J. Arlidge. Het is het begin van een bloedspannende nieuwe thrillerserie met rechercheur Washington Poe in de hoofdrol.

Berouw Sofie Sarenbrant

Berouw .jpgSofie Sarenbrant is een van de succesvolste thrillerschrijvers van Zweden. Van haar boeken werden al ruim 2 miljoen exemplaren verkocht. In 2019 werd ze uitgeroepen tot Crime Writer of the Year.

Bitter Falls De ex-vrouw van de seriemoordenaar rekent af

Bitter Falls De ex-vrouw van de seriemoordenaar rekent af.jpgZij onderzoekt een cold case die niemand anders aankan, door naar plaatsen te gaan waar niemand heen durft.

Kwaad bloed

Kwaad bloed .jpgMet Kwaad bloed schreef Henk van Straten een maatschappelijk beladen maar vooral een huiveringwekkend gijzelingsdrama dat zich met gemak kan meten aan de beste titels in het thrillergenre. 

Motief X Stefan Ahnhem

Motief X.jpgIn Helsingborg vindt een reeks ogenschijnlijk willekeurige moorden plaats. Hoofdinspecteur Fabian Risk wordt geacht het onoplosbare op te lossen, maar ziet geen enkel verband tussen de moorden.

Zilveren vleugels Camilla Läckberg

Zilveren vleugels .jpgNet als Faye begint te denken dat de rust in haar leven is teruggekeerd, wordt ze plotseling weer in het nauw gedreven.

De mensen boven ons

De mensen boven ons.jpgEen whodunit binnen een familieverhaal waar de spanning ten top stijgt. 

De anderen

De anderen.jpgAls hij naar huis rijdt, ziet Gabe opeens het gezichtje van een meisje achter het raam van een andere auto. Haar lippen vormen één woord: ‘Papa.’ Het is zijn vijfjarige dochter Izzy. Daarna ziet hij haar nooit meer.

Onmacht

Onmacht.jpgIn Onmacht van Yvonne Doorduyn werkt Sarah Bovens als succesvol speechschrijver voor een minister in Den Haag. Sinds ze drie jaar geleden haar zoontje verloor bij een auto-ongeluk, zoekt ze manieren om haar leven opnieuw zin te geven.

Oude botten

Oude botten.jpgOude botten is het begin van een bloedstollende nieuwe serie van thrillerschrijvers Douglas Preston & Lincoln Child.

Pagina's