Archief

De man in de rode mantel

De man in de rode mantel .jpgJulian Barnes gidst ons in ‘De man in de rode mantel’ door een van zijn lievelingstijdperken, de Belle Époque, in deze geestige, rijk geïllustreerde, onconventionele biografie van dokter Samuel Jean Pozzi (1846-1918). 

Weer en Wind 100 gedichten en 100 gezichten

Weer en Wind 100 gedichten en 100 gezichten.jpgWeer en wind – 100 gedichten en 100 gezichten laat zien hoe dichters en schilders het befaamde ‘lelijke’ Hollandse weer verwoord en verbeeld hebben in hun kunstwerken. Het resultaat is een staalkaart, een schatkamer en een sprookjesboek tegelijk. Van P.C. Boutens tot Remco Campert en Menno Wigman. Van Pieter Bruegel tot Isaac Israels en Dick Bruna.

Toen het oorlog was 1939-1945

Toen het oorlog was 1939-1945 Annemiek de Groot e.a..jpgToen het oorlog was is een informatief boek voor kinderen uit de bovenbouw die meer willen weten over de Tweede Wereldoorlog, met speciale aandacht voor Nederland.

Caraval 3 - Finale

Caraval 3 - Finale.jpgStephanie Garbers Finale neemt de lezer nog één keer mee naar de betoverende wereld van Caraval, waar Scarlett en Tella hopen op een goede afloop na de tragische gebeurtenissen die Tella op het wraakpad stuurde.

Nieuwjaar

Nieuwjaar.jpgNieuwjaar, de nieuwe roman van de Duitse bestsellerauteur Juli Zeh, is een moderne, indringende roman over de levenslange gevolgen van een kindertrauma.

De winter van de profeet

De winter van de profeet .jpgDe winter van de profeet van Håkan Östlundh is een nieuwe scandithriller met onvergetelijke personages.

Door het water, door het vuur

Door het water, door het vuur .jpgDoor het water, door het vuur van Christian Unge is de start van een verslavende Scandinavische thrillerserie. Voor liefhebbers van Samuel Bjørk en Daniel Cole.

De zilverweg

De zilverweg .jpgSinds zijn zeventienjarige dochter Lina verdween bij een bushalte aan de Zilverweg in het noorden van Zweden zoekt haar vader Lelle naar sporen van haar. 

eten met nijntje

eten met nijntje .jpgEen lees- en kookboek vol inspiratie voor het hele gezin.

Bart Peeters & De Ideale Mannen 2000-2020

Bart Peeters & De Ideale Mannen 2000-2020.jpgSeptember 2000. Een Kempense zolder. Achttien stoelen. Bart Peeters en zijn gitaar. Bart Peeters zonder Circus. November 2019. Lotto Arena Antwerpen. Zeven concerten. Vijftigduizend stoelen. Bart Peeters en zijn Ideale Mannen. Bart Peeters Deluxe.

Pagina's