Archief

Er was eens een kasteel

Er was eens een kasteel.pngEr was eens een kasteel is het nieuwe boek van Piers Torday, auteur van de Laatste wilde dieren-trilogie en winnaar van de Guardian Fiction Children’s Prize. Een magisch winters sprookje. 

Blijf rustig

Blijf rustig.pngBlijf rustig van Maile Meloy is een ijzersterke, psychologische thriller over de nachtmerrie van iedere ouder: wat als je kind opeens verdwijnt? Voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Ruth Ware.

De dagen van Leopold Mangelmann

De dagen van Leopold Mangelmann.jpgNa de dood van mijn moeder begon mijn uitgever, tegenwoordig uitgever in ruste, Vic van de Reijt in de garage van mijn moeder, die zij nooit als garage heeft gebruikt, te grazen in mijn archieven.

Op een ijskoude ochtend in januari

OP een heldere ijskoude ochtend in Januari.jpgIn de indrukwekkende roman Op een heldere, ijskoude ochtend in januari portretteert Roland Schimmelpfennig mensen die meer met elkaar gemeen hebben dan op het eerste gezicht lijkt.

Nachthandel

Nachthandel.pngNachthandel is de 22ste Jack Reacher-thriller van Lee Child. Met exclusief nieuw kort verhaal.

Meisje in sneeuw

Meisje in sneeuw.jpgWie ben jij als niemand toekijkt?

Wat jij niet ziet

Wat jij niet ziet.jpgLouise is een alleenstaande moeder. Tijdens een zeldzaam avondje uit ontmoet ze een man en valt als een blok voor hem. De maandag erop ontmoet ze haar nieuwe baas, David.

Luuk is laaiend

Luuk is laaiend.jpgDraken zijn er in alle soorten en maten, en met allerlei karakters.
Deze draak heet Luuk. Het is een erg aardig ventje. Maar als iemand hem vertelt wat hij moet doen, wordt hij heel... heel... boos!

De meisjeskleedkamer

De meisjeskleedkamer.jpgSeks. Dat is het enige wat ontbreekt in het drukke maar gezegende leven van Eliza Keenan, moeder van twee zoontjes, gelukkig getrouwd met een hoogleraar in de wiskunde en mede-eigenaar van de chicste bloemenzaak van Toronto.

Grensgebieden

Grensgebieden.jpgWanneer de vijftienjarige Ellen spoorloos verdwijnt, vermoedt Sam Berger van de Stockholmse politie dat er een seriemoordenaar aan het werk is. Niemand deelt zijn vermoeden; Sam ziet zich genoodzaakt alleen op onderzoek uit te gaan.

Pagina's