Archief

Wat we niet vertelden

Wat we niet vertelden .jpg1956. Boris Pasternak legt de laatsta hand aan zijn roman Dokter Zhivago, wetend dat het Russische volk hem nooit zal kunnen lezen. De CIA wil het boek, op het hoogtepunt van de Koude Oorlog, inzetten als cultureel wapen. 

Stillhouse Lake

Stillhouse Lake .jpgGina is een introverte huisvrouw met een gelukkig huwelijk en twee leuke kinderen. Maar dan wordt door een auto-ongeluk het geheime leven van haar man als seriemoordenaar onthuld. Gina's voormalige leven is voorbij, ze begint opnieuw, neemt een nieuwe naam aan, Gwen Proctor, die zich ontpopt als een moeder die door het vuur gaat voor haar kinderen. 

Italiën

Italië .jpgIn het boek Italië mengt Kleyn op zijn kenmerkend kruidige manier belevenissen en diepgravende informatie door elkaar, verhaalt over gebruiken en achtergronden, over kooktechnieken en historie, in Toscane en de rest van de Italiaanse laars. 
lekker!

Vertrouw mij

Vertrouw mij .jpg‘Vertrouw mij’ (Trust Her) van Jessica Vallance is een thriller voor de fans van Clare Mackintosh, B.A. Paris en Ruth Ware.
 

Rory de Raaf, De grote overval

De grote geldroof.jpgRory woont samen met zijn moeder en z’n altijd Boze Broer. Hij heeft één grote ergernis: niemand vertelt hem ooit iets. Zodat hij nooit van iets weet. En hij heeft slechts één grote vraag: waar is zijn vader, die op een dag spoorloos verdween?

Het ijspaleis


Het ijspaleis .jpgIn een klein Noors dorp gaan twee jonge meisjes, de eenzelvige Unn en de levendige Siss, een intense vriendschap aan. Bij het meer buiten het dorp staat het ijspaleis: een bevroren waterval, door de elementen omgetoverd tot een fantastische constructie van doorschijnende muren, fonkelende torens en geheime kamers. 

Oogstkoken, het complete Seasons kookboek

Oogstkoken.jpgLifestylemagazine Seasons staat voor puur en authentiek koken. Met verse oogst, net van het land. Gerechten waarin je de oorsprong proeft, eenvoudig te bereiden, prachtig gepresenteerd

De eenzaamheid van een ijskonijn.

De eenzaamheid van een ijskonijn.jpgEtienne Van Hyfte maakte meer dan dertig jaar geleden een opmerkelijke entree in de wereld van de Vlaamse literatuur als eigenzinnige kleine uitgever met publicaties van o. m. de debuutroman ‘Ruimte’ van Stefan Hertmans, werk van Pjeroo Roobjee, poëzie van Eriek Verpale, Daniël Billiet, Roel Van Londersele en andere tijdgenoten.
Na een lange periode van stilte verrast hij ons nu als auteur van een tintelend mooie roman. ‘De eenzaamheid van een ijskonijn’ is een pijnlijk confronterend verhaal over de tragiek van onmogelijke liefdes, bedriegen en zelf bedrogen worden. In een bijna volkse taal beschrijft hij op meeslepende wijze de vergeefse zoektocht van een veertiger naar het ware geluk.
Soms geestig, soms beklemmend dichtbij en zo herkenbaar. Een boek waarover gesproken zal worden.

De Catalaanse keuken

De Catalaanse keuken .jpgMaak een fantastische reis langs de 85 authentiek-klassieke gerechten als ‘mar i muntanya’ (zee en bergen), vongole met ibericoham in een saus van cava of de langzaam gegaarde lamsbout in sherry en citroen en de kruidige ‘van kop tot staart’-terrine. Samen met de waanzinnige fotografie is dit het ultieme kookboek voor liefhebbers van Spaanse en mediterrane gerechten.

Bouillon

Bouillon .jpgEen perfecte bouillon is de basis van veel gerechten – of dat nou een soep, een saus of een gerecht is. In dit boek lees je alles over do’s en don’ts, tips en tricks van de chef. Eindelijk weer zo’n boek waarop je teruggrijpt, eentje dat no-nonsense is en nooit teleurstelt.

Pagina's